| hdsbgsbnd a întrebat:

Salut, TPU, ce sa fac ca sa ma obisnuiesc cu singuratatea? Si sa ma impac cu ideea ca nicio fata nu se uita la mine? M-am saturat de taiat cu lama pe maini, poate sunt urat, sunt timid. Ms, funda.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te la mine, un sofer care isi face datoria in domeniu si niciodata nu va avea familie santem 2 omule. Tu trebuie sa iti gasesti o meserie care sa iti placa, dale naibii de femei pentru noi nu s-au nascut si eu m-am impacat cu ideea ca sant menit sa fiu singur daca asa vrea Dumnezeu chiar ma bucur pentru ca nu mai sant serioase deloc. Atat timp cat iti faci meseria dorita aia e ca o nevasta pentru tine, cel putin asa consider la mine tiru e femeia mea si ma simt bine cu ea :)) https://www.youtube.com/watch?v=RPxGqljSfPE

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la wc poate ai de facut ceva consistent.

| OldSoul a răspuns:

Daca vrei sa starnesti atentia unei fete trebuie sa fii suficient de badaran astfel incat sa-i atragi atentia, dar suficient de destept incat sa stii sa o pastrezi langa tine, cu timiditatea nu rezolvi nimic, poate doar daca vrei sa fii o PRIETENA de a ei.