| jdhjfdsvj a întrebat:

Vreau si eu niste metode cum sa ma obisnuiesc cu singuratatea sa nu mai vreau un suflet pereche in viata mea, sa ma gandesc la fete ca la ceva care nu-mi este de folos.Am ajuns sa ma tai cu lama pe maini si nu o data de 10 ori. Sunt timid, sunt rusinos nu pot sa fac primul pas. Vreau sa uit ca exista si fete. Multumec, funda.

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine roagă-te lui Dumnzeu ca la momentul potrivit EL să te ajute să îți găsești o soție.Cel mai probabil ești introvertit, așa te-a făcut Dumnezeu, nu e nici o catastrofă în asta. Unul din cumnații mei e introvert și a spus că el niciodată n-ar fi avut curaj să ceară o fată dar sora mea i-a dat de înțeles așa de clar că îl place încât s-a rezolvat ușor.Nu trebuie s-o iei așa de în tragic, precis a făcut Dumnezeu și pentru tine o fată probabil mai vorbăreață care să se simtă atrasă de temperamentul tău.

| RAY a răspuns:

Ce vina au fetele ca te comporti ca o virgina calugarita fricoasa de lumea din exterior?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inteleg. Pai nu o mai face. Zau asa. Nu te mai gandi. Mai bine gandeste-te ca lucrurile care trebuie sa se intample o sa se intample. Pot sa garantez 100% ca o sa se intample ce trebuie in cazul tau. O sa fie o intamplare, cu toate ca nu crezi, in care o sa stii cand trebuie sa actionezi. Si o sa actionezi. Chiar daca nu crezi. O sa vezi. Doar e nevoie de timp.

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eşti un psiholog bun. Nota 10 cu steluţă!

| LoveSleep a răspuns:

Săracul de tine. Nici măcar nu te tai unde trebuie. Mâinile nu au legătură cu viața sexuală.

| Otto2014 a răspuns:

Vaai,te tai pe maini, ce grav sad
Incearca si in alte locuri, pe picioare, pe burta, o sa-ti ajunga pentru o moarte ceva mai grea.

| KindKid17 a răspuns:

In cazul tau, eu zic sa nu te tai ca n-ai de ce. Cu fetele... gandeste-te ca sunt oameni exact ca tine

| CosminSpike a răspuns:

Esti un *** homosexual