| GoguDzeko a întrebat:

cum sa vorbesc cu o fata pe care o plac... Nu prea stiu ce sa ii spun... sunt foarte timid in preajma ei... cand o vad ii zic doar buna si aia e... daca vreau sa port o discutie cu ea ma inrosesc si ma bloches... ce as putea face in privinta asta?

2 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Doamne nu va pot intelege pe voi astia "timizii". Aveti un morcov in fund si va retine sa deschideti gura?

| Lumeaîn3D a răspuns:

Băieţii timizi sunt drăguţi, dar dacă vei fi prea timid o vei pierde. Trebuie să fii ceva mai curajos, evident nu foarte curajos că ar putea crede că te joci cu ea. Fii BĂRBATwinking BAFTĂ!