| Iamcuteforyou a întrebat:

Am o problema. Cand sunt in preajma baiatului pe care il plac mereu ma inrosesc si ma emotionez si nu pot vorbi cu el.Ce pot face ca sa nu se mai intample asta? Chiar vreau sa vorbesc cu el cand ma baga in seama

1 răspuns:
| AleX199506 a răspuns:

laughing pai nu-s ce sa iti zic, incearca sa iti invingi teama, ca la uram urmei ce dor nu esti prima fata care se rusineaza, spuneti in gand " ce dracu? ce pot pati daca vorbesc cu el? ce se poate intampla?" Da-mi funda si vei avea succeslaughing!