| SergiuuIuliannn97 a întrebat:

Cum se administreaza capsulele Maraton Forte? Inghitind-o normal cu un pahar de apa sau desfacand capsula si amestecand intr-un pahar cu apa pentru dizolvare?
Este suficienta o singura pastila pentru efectul
dorit? Va rog fara raspunsuri in necunostinta de cauza.

6 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Sunt o prostie. Nu au niciun efect.

| SergiuuIuliannn97 explică (pentru Donsavas):

Necunostinta de cauza. Chiar crezi ca mai puneam intrebarea asta ca sa-mi spui tu ca este o prostie? Stii sa-mi raspunzi, bine. Nu, vedeti de timpul tau.

| alina2k18 a răspuns:

O inghiti intreaga si ea se dizolva in stomac.

| ZEwLupu a răspuns:

Deci frate, eu am bagat maraton forte si am reusit sa o am treaza toata noapte, deci asculta la mine dupa ce am terminat era tot in picoare, ma trezesc dimineata tare ca ciocanul de o saptamana nu pot sa o culc.

| SergiuuIuliannn97 explică (pentru ZEwLupu):

Si are aceleasi efecte si-n urmatoarele zile daca ai contact sexual fara sa mai iei din nou?

| SergiuuIuliannn97 explică (pentru SergiuuIuliannn97):

Adica erectia se mentine mult timp la fel ca si cand ai lua in urmatoarele zile fara sa mai iei o capsula?