| Salamandra44 a întrebat:

..Cum trebuie să se comporte o amantă perfectă? DAU FUNDA PENTRU CEL MAI INTELIGENT RÂSPUNS!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O partidă durează 5-15 minute. Să știe să asculte și să mângâie sufletește pe bietul neînțeles de soție. Să își înțeleagă și să accepte rolul ei secundar, conform poeziei.
Rolul meu pe lume, dosnic și mărunt,
Ajută-mă doamne să-l țin cât mai mult.
Dacă află soția de ea, să spună soției.
- Doamnă, nu ți-l iau, vine la mine la reparat, ți-l trimit acasă întreg și refăcut de fiecare dată. ( de fapt, reftut, mai precis).

9 răspunsuri:
| elninoema a răspuns:

Cum sa cauti asa ceva... esti catea? furi iubitul altei femei

| corbulalbrosu a răspuns:

Amanta PERFECTA, in cadrul relatiei cu amantul, trebuie sa se comporte... PERFECT. D.t.p.d.v. big grin

| mihai69 a răspuns:

Să fie invizibilă pentru toți mai puțin pentru amantul ei.

| Freya1 a răspuns:

Singurul loc în care e ok sa joci rolul de amantă e in relația cu iubitul tău.Sa fi ca o mamă, ca o prietena, ca o soție și ca o amantă.

| alina2k18 a răspuns:

Doamne, cum se misca, aduceti o cusca
Tre sa stea inchisa bunaciunea asta
Mama, ce dans are, e distrugatoare
Nu mai am rabdare, cred ca sar pe ea
Se misca bine, asa ceva nu vezi decat in clipuri straine

Adevaraciune, cred ca as face infarct daca ar dansa pe mine

Mereu eleganta, mereu rasfatata
Tot timpul plimbata cu tine sa stea
Sa ai cont in banca, masina tunata
Viata adevarata, sa-i faci cum vrea ea

Cam asa cevawinking

Răspuns utilizator avertizat
| saresipiper a răspuns:

Cine ti-a dat ordin? Sponsorul?laughing
Nu vrei sa pierzi confortul, inteleg
E greu sa ai job-ul tau in zoua de azi, mai bine putoare laughing

| plantezridichi a răspuns:

Rolul perfect? Unul care nu există. Nu mai stricați căsnicii. Rușine!