| Salamandra44 a întrebat:

Cum trebuie să se comporte o amanta perfectă când se întâlneşte cu iubitul ei căsătorit?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa nu se intalneasca cu cu un barbat insurat, ca nu-i normal si nici moral, sa distrugi casnicia si familia unui om, doar ca te manaca pe tine in fund, cand sunt sute de handralai pe strada, cu care ai putea sa ai sex.
Dar nu-mi fac probleme, anul asta se intoarce roata si vei primii inzecit, ceea ce tu ai oferit!

| Sofer a răspuns:

Ca si cum ar fi iubitul ei dar fara sa ii strice casatoria ceva acolo sa fie discret daca e strict pentru sex.

| Emma30555 a răspuns:

Și pe tine cu ce te avantajează acest statut?

| Adry05 a răspuns (pentru Emma30555):

Las-o dacă îi place să fie cârpa de rezervă, măcar de nu s-ar și mândri cu asta laughing da din primul comentariu se vede cât o duce capu, deci n-ai ce așteptări să ai.

| Nemessys a răspuns:

Sa-i dea papucii happy

| Salamandra44 explică (pentru Nemessys):

Ce? Nu am înţeles nimic!

| Nemessys a răspuns (pentru Salamandra44):

Ma refeream la faptul ca daca tu stii ca barbatul e insurat, de ce te mai bagi peste casnicia lui? Sa i-o distrugi? nu am inteles niciodata lucrul asta.

| Salamandra44 explică (pentru Nemessys):

Nu vreau să eu distrug.În plus ne iubim în secret..Nu ştie nimeni!

| Roxin a răspuns:

Ar trebui sa isi dea doua palme si sa ii dea si lui doua palme, poate va treziti la realitate.

| Edyy5555 a răspuns:

Ca o adevarata viitoare mama si sotie la randul ei. Sa lase barbatii insurati la copii si sotie si sa isi cate din 8 milioane de barbati pe al ei.

| nustiucesa8383 a răspuns:

Frumos????