| Vighing a întrebat:

Cunosc o fata de pe strada mea, mergem la scoala impreuna, vorbim intre noi si cand ma vede zambeste si se roseste.Credeti ca ma place? Ps.(am 16 ani ea e mai mare cu un an decat mine, e o fata foarte cuminte!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa o testezi printr-o invitatie la o plimbare in doi. In functie de cum va reactiona la propunerea ta, iti vei da seama daca are/simte sau nu sentimente de atractie fata de persoana ta. Succes! happy