| Vitriol a întrebat:

Deci mie mi place de o fata si nu stiu daca si ei de mine.adica se uita fain la mine si zambeste si rade incet, sta cu mine la povesti cand are ocazia si cand e in dificultate imi cere ajutorul.cand o claxonez cu bita rade si roseste.credeti ca ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| hyre a răspuns:

Cred ca te place dar ii e frica sa spuna fa tu primul pas si o sa vezi ca o sa prinda curaj!

5 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

Da, ii place de tine.

| adrianajollie a răspuns:

Pai ar putea fi doua variante... 1. Te crede un prieten foarte bun, in care poate avea incredere.
2. Da, te place, asa ca de ce nu o inviti undeva?
Cel mai sigur raspuns evident vine din partea ei... asa ca dupa cum am spus si repet, invit-o la un suc, ceva, vorbiti, ia-o de mana, mangaie-i mana si apropiativa usor, vezi daca si ea vrea un sarut. Daca se departeaza de tine, las-o ori e timida, ori nu vrea o relatie cu tine. intreab-o daca simte ceva pentru. tine... stiu eu big grin
Succes!
funda?

| teiubesk23 a răspuns:

Ai curajul si vb cu ea. Spune-i despre sentimentele tale si atunci ai sa intelegi ce simte si ea pentru tine. Crede-ma asa e cel mai bine.

| SickBooM a răspuns:

Intreab-o

| ea_3212 a răspuns:

Tu vezi daca ea se mai comporta cu cineva tot asa...iar daca nu,e clar ca te place, numai ca e genul de fata care se respecta si nu vrea sa faca ea primul pas, asaca nu iti ramine decit sa vb cu ea pe tema asta si sa vezi ce sinte ea...success