| justinbiebersucks a întrebat:

Am o problema. Fata pe care o plac, tot spune ca nu ii mai place de baiatul de care s-a despartit. Stie toata scoala, stie si ea ca o plac. Cum spuneam, ea zice ca nu il mai place. Totusi au jucat adevar sau provocare si s-au sarutat de vreo 6 ori. Ea spune ca a fost doar o provocare, dar eu continui sa fiu furios pe ei doi. Am aflat un secret (nu are legatura cu asta) si am spus ca un pupic si putina "spaga" m-ar ajuta, dar glumeam. Toti au tras de ea sa ma sarute, dar eu am refuzat-o si nici ea nu vroia din moment ce vedea ca nu vreau. De ce am refuzat-o? Pai din moment ce l-a sarutat pe acel baiat si vroia sa ma sarute si pe mine, eu consider ca ne ia drept egali. De ce sa ma sarut cu o mincinoasa? Oare chiar minte? Voi ce zice-ti fetelor, puneti-va in situatia ei.

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!oh go on bine ai facut ca eu in loku tau ai si puscam o palma de acepta sa ma sarute si tu nu

| Geo_6214 a răspuns:

Salut!
Nu sunt fata, deci nu pot sa ma pun in locul ei, dar pot sa imi dau cu parerea : cred ca a exagerat cu chestia asta. Daca eram in locul tau cred ca reactionam la fel (sau poate chiar plecam de acolo sa nu ii mai vad sarutandu-se).
Din ce ai spus tu mai sus reiese ca ea nu il mai place pe fostul, dar stie ca tu o placi, dar ea nu ti-a zis ca te place, deci se poate sa va considere egali si anume sa nu va placa pe nici unul (nu am de unde sa stiu sigur asta pentru ca nu ai dat chiar asa de multe detalii si deci imi dau doar cu parerea).
Ai incercat sa ii ceri prietenia? Nu doar sa ii spui ca o placi. Daca era prietena ta (iubita) si facea chestia asta, atunci merita sa ii dai papucii.
Sper sa rezolvi dilema asta! Bafta!