| Jok12345 a întrebat:

daca am ejaculat peste o fata, pe sani, dupa am sters sperma, iar peste cateva ore fata a facut si dus, e posibil ca in timpul dusului cu apa sa ajunga spermatozoizi in vagin si sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Nu. Spermatozoizii nu se "scurg" la partea vaginala in timpul dusului. Atat timp cat s-a spalat, au fost eliminati. In contact cu aerul, ei mor dupa 1-2 minute, asa ca nici un stres.

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a se intampla asa ceva, ar reprezenta mai mult de o noua minune a lumii fata de care ar pali toate celelalte miracole. rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns:

Misiune imposibila.

| Numeexistent2 a răspuns:

Cum dracu reusec maimutoii asta sa faca sex?

| darrio2007 a răspuns (pentru Numeexistent2):

Penibili rău! Ei spun dar probabil adevarul este altul. Confunda sanii cu faianta din baie.

| darrio2007 a răspuns:

Tu chiar vorbesti serios? Cu atatea mijloace de informare si pui asemenea intrebare tampită?

| marcelCelAgresiv a răspuns:

Stai chill *** ca nu o sa ai nici o surpriz peste 9 luni

| Patronu1 a răspuns:

Absolut nici o șansă. Totuși dacă face doamne-doamne vreo minune, sa ne chemi și pe noi la botez. Tata, pe mine cum m-ai făcut? Pai fiule, mi-am dat drumu pe tzatzele lu mă-ta și hop ai ieșit tu. Adică mama are *** între tate? Scuze, chiar nu am putut sa ma abțin, bafta!

| Mosotti a răspuns:

Spermatozoizii aia ramasi pe corpul ei nu au supravietuit orele alea. Mai ales daca si sters-o, nu mai era practic decat putin ramasi sau deloc, deci nici o problema, stai linistit, nu ramane gravida. Chiar daca erau si cadeau, nu intrau inauntru, treceau asa peste.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramana gravida.

| Jok12345 explică (pentru Numeexistent2):

Uite asa, nu sta toata ziua nonlifer pe TPU sa se dee mare, daca am intrebat raspunde daca stii despre asa ceva daca nu taci, nu am nevoie de comenatariul tau de *****,

| darrio2007 a răspuns:

Stelutele alea pe tine te reprezinta, Pacat de varsta ta. Parca te-ai fi nascut ieri. Vezi ca-ti risipesti creierul degeaba daca mai ejaculezi. Atata cat mai ai.