| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,daca am întreținut relatii sexuale cu o prietena si ea era în perioada de fertilitate preconizata si am ejaculat puțin în interior, care sunt sansele sa ramană însarcinata?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sanse destul de mari big grin

| Emilian65 a răspuns:

Sansele de a ramane gravida sunt mari.

| Teo29 a răspuns:

Folositi prezervativul daca asa pe viitor, daca o veti face si pe viitor neprotejat riscul de sarcina va exista mereu!

| Fecioara28 a răspuns:

Sansele sunt extrem de mari. Nu e nevoie de o cantitate mare, un spermatozoid poate fecundă singur un ovul din trompa uterina