| AlexFotbalistul01 a întrebat:

Daca imi incep viata sexuala la 14 ani, penisul o sa mai creasca pana la 18 ani.
Multi prieteni mi-au spus ca nu, dar vreau si parerea voastra.
Multumesc.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca se incepe viata sexuala in adolescenta bineinteles ca dezvoltarea organism va continua si drept urmare vor continua sa se dezvolte si sa creasca atat penisul cat si celelalte organe, cum ar fi mainile, picioarele, de fapt va creste intregul corp in continuare pana se ajunge la maturizare completa. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Inceperea vietii sexulae la 14 ani, nu influenteaza stoparea cresterii penisului. El isi continua cresterea pana la varsta de 18 sau 20 ani.

| vocea a răspuns:

Penisul creste pana la 18 ani, si depinde de gena ta cat il ai de mare, dar fa sex ca o sa creasca

| NAT0 a răspuns:

Normal că o să crească.laughing Poți să-ți începi viața sexuală liniștit și taci și ține pentru tine să nu știe vecinul ce faci tu.

| CiocanN a răspuns:

Creste, dar cel mai bine este sa-ti vezi de scoala si de jocuri la varsta ta. lasa treburile astea pentru oamenii mai mari care isi pot asuma unele neasteptari.

| AlexFotbalistul01 explică (pentru CiocanN):

Nu aveam intentia de acum, poate peste 2-3 ani, dar am intrebat din curiozitate.

| xlogic a răspuns (pentru AlexFotbalistul01):

Penisul creste de la sine, nu se opreste doar pentru ca te joci tu cu el. Nu mai asculta sfatul prietenilor pentru ca ei ori fac misto de tine ori sunt foarte prost informati happy

| Popescu_Oana_Mriana_1983 a răspuns:

Ce sa-ti creasca daca tu nu ai?