| Rafa_4154 a întrebat:

DAU FUNDA! Maine am testul initial la istorie. Imi puteti spune care sunt subiectele petru clasa a 8-a. Le-am cautat pe internet dar nu mi se deschide folderul. Help,

Răspuns Câştigător
| Sabìŋaaa a răspuns:

Buna! Si eu am maine test la istorie laughing. Nu am gasit nici pe net asa ca iti spun din ce ne-a zis noua profa. Trebuie sa invatam Austro-Ungaria, Primul Razboi Mondial, Aliantele politice, Al doilea Razboi Mondial si cam atat. Hitler si Stalin ce sunt mai importanti. Acum nu stiu cum e la tine dar cam asta cred. Sper ca ti-am fost de folos. Succes pe maine big grin

1 răspuns: