| zlatadaiana a întrebat:

de cateva zile cainelui meu ii curg balele incontinuu. e cocker spaniel. Va rog ajutati-ma, si am uitat la cel mai bun raspuns cu detalii FUNDITA si la celelalte vot! (scuzati categoria e cea mai vizualizata)

Răspuns Câştigător
| paty_1053 a răspuns:

Oooooooooo imi pare foarte rau eu iubesc cainii dar uite incearca sa te duci la veterinar sau la mai multi trebuie sa gasesti unul nu il poti lasa asa daca ti l-ai luat ai grija de el!

3 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Eu cresc cocker englez. daca baleste, ceva nu ii convine. eu sunt prea departe ca sa aflu ce anume, asa ca mai bine il vede un veterinar.

s-ar putea sa nu fie nimic grav, dar e mai bine asa.

| dan3nd a răspuns:

Am avut aceias rasa de cainewinking
Asa este el mai "balos" (crede-ma ca nu are nici o problema)
Problema adevarata la aceasta rasa de caini este NAPARLITUL!

| NoNamePlease a răspuns:

De la mancare sau ii e foarte foame sau sete.