| de_Cartier_Smecheru_1992 a întrebat:

de ce de fiecare data cand prietena imi face oral* ma doare?
P.s: nu mai sunt virgin, dar tot timpu cand imi face oral ma doare happy

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se pricepe sa faca oral si te zgarie sau atinge cu dintii.Trebuie sa mai exerseze, sa invete rolling on the floor. Nu inteleg ce ai vrut sa spui prin specificarea ca "nu mai esti virgin"? Un baiat isi pierde virginitatea in momentul in care isi decaloteaza (beleste) prima data "scula" laughing asta ca s-o stii si tu nu de alta.

| Emilian65 a răspuns:

Durerea vine si de la faptul ca ti-o beleste cum trebuie. Spune-i sa fie mai atenta cu scula ta, in timpul actului sexual oral.

| LoveSleep a răspuns:

E prea mare, nu-i încape în gură și probabil te zgârie.
Hai, dă-mi funda, știu că asta e ceea ce ai vrut să auzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare baga-i o coada de lopata in gura.Si spune-i ca ai penisul sensibil sa nu suga asa cum a vazut ea pe p orno hub.

| Kettolix a răspuns:

Pai spune-i s-o faca cum trebuie ca te musca in puula mea. Asa a venit un prieten sa-mi ceara alifie ca l-a muscat curva. Doamne nu voi intelege niciodata baietii laughing

| TeoImpuls a răspuns:

Are aparat dentar?