| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele fete care arata ffff bine devin curve pentru a castiga niste bani?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Pentru ca in afara de aspectul fizic nu au nimic altceva in cap, ele sunt doar frumoase si atat, probabil vor sa profite de acest atu cat pot pentru ca frumusetea in comparatie cu inteligenta nu este vesnica

| RAY a răspuns (pentru Felys):

Felys majoritatea dintre noi apreceim doar fizicul atat e si normal ca si ele sa expuna acest lucru

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru RAY):

Doar fizicul? Nu serios? Ai putea sa ai o relatie serioasa cu o tipa frumoasa de pica, dar proasta facuta gramada? Sa discuti despre oja tot timpul nu cred ca e prea funyy.

| Pricked a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

*funny

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Pricked):

Meh,something else?

| Pricked a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu. Sau cred că lipseşte o virgulă, dar e în ordine.

| Felys a răspuns (pentru RAY):

Atunci cand un baiat vrea o relatie nu e suficient doar fizicul, poate la inceput asta atrage dar ulterior intervin lucruri mai complexe care vor face sa mearga sau nu relatia

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer esti cam misogin sti asta o spun ca baiat, daca lucri 8 ore la un patron nu te vinzi? cu noi ne vindem pentru banii, ca ele fac sex si cine da banii? nu barbati? eu cred ca frustrarea din tine a pus intrebarea asta,bravo lor ca aprecieaza viata asta scurta, barbati care le tin pentru sex ce sunt sfinti? fi neutru daca tot expui o idee, parerea mea si ele sau adaptat societati si lumi masculine in care traiesc, daca nu fac sex sunt curve daca fac sex sunt curve mai lasa-ma cu de astea, si eu daca as fi fata as sta cu un bogat ce sa fac cu un sarantoc sa murim de foame impreuna, de ce sa nu profite de viata daca pot, aiuurea

| neutrino a răspuns:

Acest raspuns il poti afla numai de la cei din familia ta.

| Holiday a răspuns:

Nu are legatura frumusetea cu inteligenta. Pragmatic vorbind, nu crezi ca la fel de multe fete care nu arata foarte bine ar face asta, dar nu pot tocmai pentru ca nu arata bine? De multe ori chiar acelea arata cu degetul spre cele care arata bine si au facut asta din invidie...
Vrem sau nu vrem, aspectul fizic te ajuta in anumite circumstante, si nu doar in a deveni "curva".

| Danysan a răspuns:

Sincer cele mai sunt si fete care arata bine si nu sunt curve dar pot adauga ceva la intreabrea ta si cred ca esti de accord cu mine. Cele care arata bine nu le dai de lungu nasului.Sincer nu am vaz o fata asa zic "frumoasa " sa nu aiba anumite pretentii si pana la urma sa fim sinceri toti am face la fel. Cand arati bine incerci sa profiti de asta atat ca baiat dar si ca fata.Rareori gasesti o fata frumoasa cu un baiat normal. Fetele frumoase fie umbla cu unu cu bani fie cu unu la fel de bun ca si ele. Misterul e mare dar de vina cred ca e societatea.

| rux2828 a răspuns:

Pentru ca nu au bani... logic

| Ralien111 a răspuns:

Depinde de mentalitatea fiecareia, ca exista si fete care arata foarte bine si sunt la ''casa lor''.