| xMok a întrebat:

De ceva timp a început sa imi placa de o fata, vorbeam rar dar totusi vorbeam. Avea prieten atunci cand vorbeam. Ultima data cand i am dat mesaj m-a lasat pe seen. Acum s-a despartit de iubitul ei. Ce credeti? Sa ii dau iar mesaj?

Răspuns Câştigător
| ohkay a răspuns:

Încercarea moarte n-are, dar nu e ok că te-a lăsat pe Seen. Cred că și ăsta e un răspuns.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Incearca, nu ai nimic de pierdut.

| RAY a răspuns:

E ocazia perfecta sa intri in freindzone incearca sa vezi daca era atrasa sexual de tine vb mai mult

| neutrino a răspuns:

Daca fata iti place atunci este cazul sa insisti putin, fara insa a exagera.