| Nicuutzuu a întrebat:

De ceva timp simt un gol in stomac,sunt lesinat, mort, ametit dupa o fata si o doresc foarte multlove struck.Dar nu stiu cum sa o intreb si gandul imi e ca o spuna nu..Imi puteti da un sfat cum sa abordez situatia va rog si fara ironii.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| doraz a răspuns:

Mai bine afli ca nu te place, decat sa nu indraznesti si ea de fapt sa te placa insa sa nu deveniti un cuplu pentru ca nu aveti curaj.
Capul sus si bafta!

2 răspunsuri:
| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Pai invit-o si tu la un suc, o cafea prin parc etc. si intreab-o daca este impreuna cu cineva iar daca spune nu intreab-o daca ii place de tine.Iar daca stai cu frica ca spune nu o sa mori neinsurat prietene

| Nicuutzuu explică:

Ce maa?