| mennenspeed a întrebat:

Eram la biserica la slujba, si ascultam atent ce zicea preotul, dupa un timp am simtit niste fiori reci pe picoare si transpiratii pe la spate, dupa cate minute am lesinat. Dupa un timp am o problema : cand vad oameni ma panichez si mi se inmoaie picioarele si simt ca mi se duc in toate directiile si slabesc picioarele, trebuie sa ma sprijin pe cineva sau sa stau jos. Imi puteti da un sfat?
AAAAA am uitat nu sunt anemic, mi-am facut analize si totul a iesit perfect, cu pofta de mancare stau prost, nu stiu ce se intampla cu mine
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| StartingANewLife a răspuns:

Si au am patit asta. dupa multi ani mi-am dat seama ca am o MARE problema cu mirosul lumanarilor. mai ales la sarbatorile mari cand era multa lume si se aprindeau multe lumanari, pe langa aglomeratie, inabuseala. mai era mirosul ala de ceara care ma facea sa cad pe jos. eu zic ca de la asta e si la tine.

| Silly a răspuns:

Te sfatuiesc sa stai de vorba cu un psiholog, din cate am citit cred ca ai un atac de panica

| Dragosmarian a răspuns:

Salut! Denizk are dreptate, si eu sunt la fel ca tine cand vad oameni mi se inmoaie picioarele si am emoti, dar problema asta nu poti sa o rezolvi cu parinti iti spun din propia experienta.Bafta!

| aylin_8497 a răspuns:

Da, si eu cred ca ar trebui sa stai de vorba cu un psiholog, dupa parerea mea nu ai de ce sa te temi de oameni, ei nu iti fac niciun rau, si cu atat mai mult cei dintr-o biserica. Tu de ce te duci la biserica sa faci rau cuiva? Acolo oamenii se roaga si incearca sa-si arate iubirea fata de Dumnezeu si fata de alti oameni indirect

| Denizk a răspuns:

Buna happy mi se pare ca ai fiori te panichezi deoarece te astepti mereu sa ti se intample ceva rau (incearca sa uiti de asta) si incearca sa vorbesti cu parinti tai si sa le explici problema pentru a putea sa o rezolvi. Deoarece nu poti sa treci prin asta de unul singur.Iti doresc mult succes! Bye :* ( fundiza)?