| dragoshudita a întrebat:

De Craciun, eu si iubita mea implinim 5 luni si vreau sa ii fac un cadou,dar problema este ca avem o relatie la distanta, si nu am idee de ce cadou i-as putea face...Dau funda pentru cel mai bun raspuns big grin happy

5 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Poti sa-i trimiti orice cadou si il trimiti prin posta.

| neutrino a răspuns:

Exista destule posibilitati sa-i trimiti un set din aur, compus din lantisor, bratara si cercei.

| SkyPilot a răspuns:

In mod clar trebuie sa ii trimiti un buchet de flori, intotdeauna se pot comanda la distanta. Cel mai bine ar fi sa ii trimiti o bijuterie (cercei, lantisor, bratara) care sa fie pe gustul ei.

| nyty20 a răspuns:

Dildo

| achilles9966 a răspuns:

Cred ca ar fi potrivit un cadou mai longeviv decat un buchet de flori (poti sa adaugi si asta daca vrei), dar ceva ca atunci cand i va fi dor de tine sa aiba ceva de la tine tot timpul, depinde ce iti permiti, daca iti permiti ceva mai mult e potrivit un lantisor sau ceva de genul, daca nu iti permiti asa ceva, e potrivit si un animalut de plus sau ceva de genul, conteaza gestul si mai important ca totul sa se simta iubita. bafta