| Ch3ls3a91 a întrebat:

.de curand am facut sex anal cu prietena mea..si cand mi-am dat drumul,am dat putin langa pasarica ei,dar eu zic ca nu a intrat pana acolo,cand m-am uitat era aproape, dar nu era intrat. putea sa se scurga pana acolo? si chiar daca ar fi intrat putin, poate sa ramana gravida? ..mentionez ca era in prima zi dupa ce i s-au terminat problemele, deci era in perioada nefertila. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este greu de crezut si imaginat ca in urma unui sex anal cu finalizare in anus, sperma sa ajunga si in zona labiilor sau a vulvei si cu atat mai mult sa si patrunda IN VAGIN. Iar daca sexul anal a fost intretinut in ziua urmatoare, imediat dupa terminarea menstruatiei, atunci se poate afirma fara teama de a gresi, ca formarea unei sarcini in astfel de conditii devine practic chiar IMPOSIBILA. big grin

| Ch3ls3a91 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu s-a finalizat in anus, chiar atunci am "scos-o" sa zicem..si mi-am dat drumul gen intre vagin si anus

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu poate fi gravida.

| ShamelessQboy a răspuns:

Slabe șanse să migreze singura in vagin daca nu cumva ai luat pe deget si ai băgat degetul in vagin!

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Dacă era în perioada nefertila puteai sa faci și sex vaginal neprotejat ca nu era problema.am impresia ca ai pus o întrebare copilărească. ..Cam toată lumea care si-a început viața sexuală știe aceste lucruri

| Ch3ls3a91 explică (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Pai daca in ziua aia in care am facut, i s-au terminat problemele..era in perioada fertila 100%?

| Ch3ls3a91 explică (pentru Ch3ls3a91):

Nefertila*

| ctin23 a răspuns:

Stai linistit! nu are cum sa ramana gravida. dar totusi de ce nu termini in fund? personal ador analul ca pot sa termin fara griji si e si mai stramt