| anonim_4396 a întrebat:

De trei saptamani m-am indragostit de o fata si cred ca si ei ii place de mine. Pur si simplu nu stiu ce sa mai fac, ma gandesc intruna la ea, si simt ca nu imi mai pasa de nimic altceva decat de ea. Eu sunt un pic mai timid si ea la fel.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Curaj...Cucereste-o,nu iti fie teama de. dragostehee heeCel mai dificil moment pentru un baiat este atunci cand incearca sa cucereasca o fata. Fetele pot fi foarte complexe atunci cand se lasa cucerite. Fiecare fata viseaza la baiatul visurilor ei, care sa aiba acel "ceva" sa o cucereasca, sa-i puna luna la picioare si sa o duca pe culmile fericirii. Daca vrei cu adevarat sa cuceresti o fata trebuie sa fi foarte atent la ceea ce o intereseaza pe ea deoarece fiecare fata este diferita.1)Castiga-i increderea 2)Acorda-i atentie 3)Cunoaste-i prietenele 4)cadouri..Multe chestii, lasa timiditatea si fa-o sa moara dupa tine.Succes.Si Funda!hee hee:X

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii corect cu ea si sa-i spui ca esti total lipsit de experienta. Nu exagera cu timiditatea ca risti sa dai in prostie. Mergeti la un film, teatru, plimbati-va prin parc si daca se poate ajutati-va la teme reciproc. Nu uita sa-i oferi din cand in cand o floare si sa-i spui cat este de frumoasa. Curaj si multa bafta!

| subcarpatii a răspuns (pentru neutrino):

Pana la urma am lasat-o balta si am ignorato. Inca ma simt ceva pentru ea, dar... nu stiu nu am mai facut asa ceva si probabil nici nu o sa fac vreodata

| TheBlackAng3l a răspuns:

Bravo,ai descoperit dragostea.
tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu ea,sa o inviti in oras,la o prajitura, daca esti timid, prin sms, yahoo, facebook...

| GeooEuu a răspuns:

Fa-ti curaj, ce doamne esti baiat. Du-te si vorbeste cu ea.