| anonim_4396 a întrebat:

^^. De vreo o saptamana visez cu un baiat necunoscut :-s. Si ma indragostesc de el. thinking Eu una cred inca in vise trebuie sa insemne ceva. Nu stiti ce ar putea sa insemne acest vis? multumesc.

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Visele nu arata viitorul, nu prezic nimic, nu inseamna nimic.Doar constiinta ta!

| BonneLess a răspuns:

Poate chiar o sa intalnesti baiatul din vis si o sa te indragostesti. Succes la indragostirelaughingwinking

| aleCsandra07 a răspuns:

1. nu ma uit la filme pornograficewinking.
2.nu are cum sa nu insemne ceva. fiecare vis inseamna ceva.

| SunshineLove a răspuns (pentru aleCsandra07):

Sincer, si eu am patit acelasi lucru, chiar noaptea trecuta.si am mai patit-o odata mai demult, dar cu unu'altu, tot necunoscut laughing Si am visat ca ne-am intalnit din intamplare, si am inceput sa povestim, sa fim f buni prieteni, iubiti, ...si dintr-odata ma trezesc pe cand e mai frumos straight face sad. Si eu sunt curioasa sa aflu ce inseamna, pentru ca mie cel putin verbul '' a visa'' nu este un verb ca oricare altul, ci arpoape cel mai interesant si misterios. Am sa caut mai multe pe net, daca gasesc o sa iti scriu un mesaj. Pupici pana atunci, si sa visezi in continuare, asa cum sper si eu laughing happy :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca te gandesti prea mult la baieti sau vizionezi filme pornografice, iar creierul tau prelucreaza imaginile pe care le-ai memorat si iti genereaza tot felul de fantezii si vise erotice!

| H1TCH a răspuns:

Adevarat pe acel baiat l-ai mai vazut dar tu nu poti sa til mai amintesti