| mattia a întrebat:

Buna sunt o mamica tanara si vreau sa spun.ca mai mereu visez vise uratesad dar azi dimineata am visat ca duceam un mort la groapa impreuna cu prietenu si cumnatu dar ne-am oprit in mijlocul strazii sa il legam mai bine.dar l-am vazut miscandu-se. apoi s-a trezit si vb cu prietenul meu.eu nu auzeam.dar ma tot ascundeam dupa prietenul meu ca imi era frica mortu era un necunoscut...nu l-am mai vazut.
Voi? Stiti...ce ar putea insemna

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poate însemna că ai un subconştient poznaş.
Cred că ar fi o comoară de Halloween sau 1 aprilie.hee hee

| mgtow a răspuns:

Era un vis atat.

| danay72 a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic, sunt doar superstitii si azi Dumnezeu nu mai vorbeste prin vise.Articole utile pentru cresterea copiilor poti gasi pe situl jw.org sectiunea copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2014 lumea inca mai crede ca visele au o simnificate ascuna. vai si amar. mai esti si mama, cica ai o anumita maturitate mentala. mai citeste si tu chestii trestii si vezi ca nu tot vezi la tv e adevarat, gen alea care stiu ce inseamna visele sau oroscopul.

| TheMεchαnix a răspuns:

Îți ia foc casa...nu înseamnă nimic, e doar un vis.

Răspuns utilizator avertizat