| Bogdi131 a întrebat:

Deci:16 ani,zodia balanta,nu ii plac romantismele,cadourile(crede ca o cumperi cu cadouri),florile asa si asasad! Sunt impreuna cu ea de ceva timp,dar ea nu ma crede cand ii spun ca o iubesc, vrea sa ii demonstrez prin fapte concrete, gesturi mici dar bunee! Treaba e ca ea sta la 40 km de mine,si nu ne vedem decat la scoala,in unele locuri,doar eu cu ea,deoarece relatia noastra e una `ascunsa sa spun asa`,pentru ca stiti si voi cum e lume,incepe sa se bage! Acum ce va rog eu,spuneti-mi si mie,prin ce fapte ii pot arata ca o iubesc,cum ii demonstrez ca o iubesc si ca vreau sa o tin langa mine,cum sa o fac fericita?sadPrin ce gesturi,privind criteriile de mai sus straight facesad,cand merg la ea ce sa vorbesc cu ea,la telefon ce sa vb cu ea,cum sa ii arat ca o iubesc?sadVa rog mult de tot,raspunsuri bune, nu prostii! Dau funda, doar ajutati`ma!

1 răspuns:
| Sks a răspuns:

Prietene, greu... fetele is ff greu de inteles, dupa ce am citit eu se cam joaca fata, parerea mea e sa ii raspunzi la fel, nu trebuie sa ii mai zici ca o iubesti decat ff rar, ca sa nu devina monotona trebuie si daca cu adevarat tii la ea, trebuie doar sa o faci sa se simta frumosa si apreciata si daca poti si vrei sa risti un pic fa-o geloasa dar fara a te implica in relatii cu saruturi si chestii, gen "Baga in seama si fetele si din jurul ei" si daca iti reproseaza iti ceri scuze si ii spui daca ea vrea nu le mai bagi in seama k doar ea contezawinking Sper ca te-am ajutat