| boogdy a întrebat:

O problema mai delicata. Incepe sa-mi placa mult de o prietena buna. Si pot spune ca si ea ar simti ceva pentru mine sau cel mai corect ar fi asa: cu mine se comporta foarte diferit fata de ceilalti prieteni, in sensul bun. DAR mai e un prieten de-al ei pe care ea vrea sa-l aduca in grup, nu sunt impreuna dar am observat ca tot asa se comporta diferit cu el fata de alte persoane. Daca aveti cateva ideii cum ar fi cel mai bine sa reactionez sau cum as putea sa o impresionez mai mult. Cum as reusi sa-i arat prin fapte si gesturi ca mie imi place de ea ca sa pot vedea cum reactioneaza, pentru ca nu vreau sa stricam prietenia noastra in nici un caz. (de aceea nu pot risca sa-i spun in fata ceea ce simt). Daca aveti cateva sfaturi prin care eu as putea sa-i arat ca tin la ea si o iubesc sunt bine primite

Răspuns Câştigător
| ecristinamc a răspuns:

Ionut,
Ce spui tu nu e valabil la toate fetele.Sincer,din punctul meu de vedere ca si fata cred ca ar trebui sa o cuceresti nu sa ii spui direct sti.''IMI PLACI''. Fa ceea ce vezi ca ii place.Alint-o.invit-o undeva unde sunteti doar voi etc. Dar sincer, ce a spus Ionut ca e direct. Mie nu prea mi-ar placeahappy

3 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Aici e greseala ta.trebuie luata direct. ii spui in fata ce simti pentru ea.la mine a mers si sunt si acum cu respectiva avem un an deja si totul e super.situatia a fost asemanatoare cu a ta.eu am luat-o direct si i-am spus detaliat ce simt pentru ea. a ramas surprinsa si totusi a acceptat.nu uita ca femeile adora sa fie surprinse.asa ca treci la actiune.succes

| SerbanElyan a răspuns:

1. Cel mai usor sa-i arati e sa o scoti in oras si sa-i spui... dar asta nu e indikat.INcearca altfel:
2.Il provoci la concurs pe baiat pe motiv ca te enerveaza de iti vine sa te spanzuri.Incearca sa il provoci la ridicari sau abdomene.Eu asa cucereasc fetele rolling on the floor
3.Fii bun la sport si iate-n gura cu totiwinking

Una din astea tot mergewinkingwinkingwinking

| anyska_5562 a răspuns:

Fai complemente multe, intreaba sincer ce crede desp tine,