| Andrei88ly a întrebat:

deci am o mare problemă. Cand stau pe lângă o fată si o iau in brațe sau ma gandesc la sex mi se scoală penisul, cum as putea sa-l controlez?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o actiune involuntara si normala in acelasi timp. Ideal e sa i-o bagi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il legi de picior

| corbulalbrosu a răspuns:

Atractia, emotia si excitatia sexuala pot fi controlate si tinute in frau doar de catre cei care au o vasta si indelungata experienta sexuala. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu vrei să îl controlezi. Este cel mai fericit lucru care și se poate întâmpla. Cel mai nefericit ar fi invers, să vrei și el să nu.

| Mosotti a răspuns:

Nu poti sa controlezi si nici nu ai de ce, este normal sa se intample asa, faceti cumva si faceti sex daca si ea vrea sa va simtiti amandoi bine si e f okey.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l sa faca ce vrea ca este natural si normal. Daca vrei sa nu se scoale nu o mai imbratisa pe iubita ta si nu te mai gandi la sex.

| Frank51 a răspuns:

E involuntar, necontrolabil din pacate.

| Sofer a răspuns:

Lasal asa ca nu e deranjant. Cand o iei in brate sa o simta ca e ceva tare lipit de ea.

| Andrei88ly explică (pentru Sofer):

Pentru tine.i ok, pentru mine nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când se scoală, de ce se scoală. Când nu se scoală, nici asa nu e bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Patronu1 a răspuns:

Ii spui ca ai o lanterna în buzunar dacă te întreabă ce e aia

| TheGentleman a răspuns (pentru Patronu1):

Și dacă vrea să i-o arăți, ce faci? rolling on the floor

| Patronu1 a răspuns (pentru TheGentleman):

Pai, i-o arăți, cum ce faci? Dacă te întreabă de ce ai scos **** ii zici ca să ți-a cerut.

| johnbucuresti a răspuns:

Bagandul inauntru in ea pentru ca pentru asta este facut
nu doar sa stai pe langa ea
este normal sa se intample lucrul asta
si tebuie sa te bucuri ca iti functioneaza
multi ar da milioane de euro ca sa li-se mai scoale

| marcelCelAgresiv a răspuns:

Macar o sa ii arati ca o placi cand o iei in brate si o sa simta ceva tare