| Giho a întrebat:

deci am o prietena si azi am facut o poza ca sa vo arat, si sa imi spuneti daca am sanse daca ii propun intilnire, in poza sunt eu cu ea

http://f-picture.net/fp/ccca65036ed14cd9bc4a1d935884a3da

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Si tu esti frumos. Succes! Apropo! Nu te lua dupa prosti. Bautura face numai rau barbatilor.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E simplu o inviti in club beti de va rupeti pe urma rupeti patul

| corbulalbrosu a răspuns:

De ce n-ai avea sanse? Datoria oricarui baiat este aceea sa incerce. Ce se va intampla/urma face parte deja dintr-o alta piesa/poveste. Mult succes.

| Emilian65 a răspuns:

Sunteti amandoi niste frumosi. Da, ai sanse sa te lipesti de ea. Grabeste-te pana nu ti-o ia altul.

| Oana92 a răspuns:

Da, de ce sa nu ai? Invit-o in oras, curaj! Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai.