| dianca777 a întrebat:

Cum sa-i propun une fete intilnire?

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

@teosbeos are dreptate, gaseste un moment in care sunteti singuri si fii cat mai convingator daca tie iti place fata cu adevarat. E simplu. Daca stii si ce ii place, o inviti exact in locul in care ea se va simti cat mai bine si mai relaxata. Important e sa-ti placa si tie, sa va simtiti bine amandoi. Nu-ti face probleme, fata va accepta daca ii place de tine. Succes! happy

| dianca777 explică (pentru blueheart):

Mersi.

| blueheart a răspuns (pentru dianca777):

Daca te-am putut ajuta cu ceva, multumirea este a mea happy

4 răspunsuri:
| teosbeos a răspuns:

Prinde-o intr-un moment singura si spune-i direct este cel mai bun mod!

| dianca777 explică:

Desigur ca m-ai ajutat...