| anonim_4396 a întrebat:

Deci, fiti atenti ce am patit laughing. E vorba de o fata, care a fost cu mine si cu alt baiat la un concert. Eu si cu baiatul respectiv ne-am pus pe-o banca, iar baiatul respectiv a chemat-o sa stea langa mine, ca nu o musc ( asa a zis baiatul laughing) ). Fata respectiva a stat un pic pe ganduri, si, razand s-a pus langa mine si m-a lovit peste spate din joaca, si m-a intrebat: Te-o durut? O zis ea razand. Eu eram ceva gen Noooo laughing. Dupa cateva minute, au mai venit vreo 4 copii. Eu am facut o gluma, care, dintre toti doar ea a ras la gluma mea. Si mai inspre seara, am fost sa jucam fotbal, si m-a ales in echipa. nu stiu ce sa zic, dar voi ce parere aveti? laughing) Eu am 15 ani, ea 15 jumate. No hate pls!

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La munca!

| Adry05 a răspuns:

Ori te place ori doar ii esti simpatic ca persoana.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o parere, joaca de copii si atat!

| neutrino a răspuns:

Daca te-a ales in echipa ei atunci are de gand sa te invete fotbal, asa cum stie ea. Nu rata ocazia!

| justanotheruser99 a răspuns:

In orice caz, indiferent nu îi ești laughing

| WaterDrop a răspuns:

Pare mai baiat ca tine fata asta. Invata de la ea, iti va prinde bine.

| kreatorNO a răspuns:

Trebuie sa aiba grija si cand ii penetreaza poarta! laughing