| MakarovTheOne a întrebat:

Deci sa incep...Am cunoscut o fata pe facebook..am inceput sa vorbim. ea s-a despartit de iubitul ei. mi-a dat numrul ei si am vorbit si o faceam sa rada si sal uite pe acel baiat. si am inceput sa pun suflet si sa ma indragostesc de ea. si ea de mine. vorbim ea stie ca tin la ea i-am zis si eu stiu ca tine la mine. dar nu m-am intalnit niciodata cu ea in real pentru k sta cu cateva sate mai departe...cred ca asteapta sa o intreb daca vrea sa fie cu mine. dar nu stiu. sa o intreb la telefon? mi se pare urat asa.

4 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

rolling eyes
Fratilor,intalniti-va f2f.

| grab a răspuns:

Spune-i ca ti-ar face deosebita placere sa va si cunoasteti fata in fata.
Neaparat fa-i o impresie buna la prima vedere. Aranjeaza-te ca un gentelman dar sa nu pari penibil de "la 4 ace".

Bafta!

Nu are de ce sa ti se para urat un invite de orice fel ar fi el. Ea sa se simta urata daca refuza sau raspunde grosolan! happy

| marinaa9 a răspuns:

Ar trebui sa va vedeti la jumatatea drumului, petreceti ceva timp impreuna, nu o intrebi in prima zi daca vrea sa fie cu tine, ci va mai intalniti de 2-3 ori si o intrebi cand simti tu ca esti pregatit, asta in caz ca nu esti timidhappy

| Robery568 a răspuns:

Ar fi mai bine sa ti o discutie cu ea si sa te imprietenisti ceva mai mult cu ea, apoi ii poti spune ca o iubesti happy