| UnNimeniPentruVoiSiCeilalti1627488191 a întrebat:

Deci sa va spun povestea mea :

Am o fata in clasa... Ea mereu se uita la mine ( asa cred eu din cat am observat ), imi zambeste si ma inteleg bine cu ea happy
Simt fluturi in stomac cand ma apropri de ea... si o plac putin...
Credeti ca ma place? Va rog fara raspunsuri inutile. De exemplu : ia balonasul si f****o pe la spate. Mersi pentru raspunsuri si vreau cat mai bune si serioase. Sper sa aleg unul sa-i dau funda! happy big grin

Răspuns Câştigător
| pinkypuff a răspuns:

Buna.Probabil fata se uita la tine si iti zambeste cu intentia de a iti atrage atentia asupra ei deci ori te place ori sunteti foarte buni prieteni si e ceva normal intre voi.Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea despre asta.Ea va aprecia daca vei vorbi direct cu ea si te va considera un baiat matur si cu capul pe umeri.:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chamberlin a răspuns:

Intreab-o daca te place.

| Ilisaysmeow a răspuns:

Pai eu zic ori sa iti iei inima in dinti si sa-i spui sau spune-i unei prietene de ale ei sa ii spuna

| seeaJP a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o intrebi! happy Succes!