| mario2016 a întrebat:

am o intrebare : imi place de o fata care este in clasa cu mine tot timpul imi zambeste si se uita la mine dar nu stiu cum sa-i spun ca o plac....ar mai trebui sa mai astept? Va rog raspunsuri serioase happy DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Marius925990 a răspuns:

Pai nu poti sa te duci pur si simplu sa ii spui ca nu o sa sara pe tine sa te intrebe unde ai fost toata viata ei.invit-o in oras, spune-i ca vreti sa va mai vedeti dar din faptele tale sa reiasa ca vrei o relatie cu ea, nu sa ii fii amic.imbarbateaza-te si actioneaza! nu ai nimic de pierdut.si inca ceva, nu astepta prea mult. daca acum iti zambeste si se comporta frumos acum e timpul.peste o saptamana cand nici nu se va mai uita la tine va fi mult mai greu.

| mario2016 explică (pentru Marius925990):

Multumes Foarte mult chiar a mers

2 răspunsuri:
| TDash a răspuns:

Eu spun sa te duci la ea intr-o pauza si sa ii spui direct. Fetelor le place asta.Dar sa nu pari prea insistent ca sa nu creada ca esti disperart.Sa pari un baiat cu putina rusine dar nici prea multa. sper ca te-am ajutat