| Ex7R3aM47 a întrebat:

Deci sunt impreuna
cu o persoana.dar e o relatie la
distanta.adica distanta de vreo
4 ore.Ma rog.eu ma duc la ea
intr-o excursie cu clasa pe la ea
si stau vreo 3 ore.Dar nu ma
duc la ea.vizitez cateva muzee
si s-ar putea sa ne
intalnim.Ideea e ca eu sunt
mai timid, e prima oara cand o
voi vedea in persoana, si as
vrea sa stiu pasii pentru o
intalnire perfecta.Adica dupa ce
ne intalnim intram in muzeu si
ne plimbam.

Deci intrebarea e:care sunt
pasii pentru o intalnire
perfecta?(de exemplu tinut de
mana)

5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Trist.te compatimesc. tot ce pot sa-ti zic e sa nu iti faci planuri ca nu vor iesi. poarta-te normal, firesc, mai ales ca nu veti fi singuri!

| Bubulin4ik a răspuns:

Nu trebuie sa planuiesti nimic totul va veni de la sine! Bafta!:* Si nu mai fi timid!

| AndyLavy a răspuns:

De ce atatea pregatiri si ganduri cum va fi ce va fi. oricum, nimic nu va fi asa cum probabil te astepti tu. socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ, niciodata.
Nu iti poate da nimeni astfel de detalii,. depinde de persoana, depinde de ce ii place ei. si mai bine ai intreba-o pe ea, cum vrea sa fie si asa mai departe. oricum prea romantic si cine stie ce nu te astepta sa fie, caci tu esti in excursie esti supravegheat nu poti face ce si cum vrei u acolo, si plus de asta nu o sa fiti singuri, iar asta este cel mai mare dezavantaj pentru o prima intalnire. in fine, bafta oricum

| RalucaSixx a răspuns:

4 ani? Wow. Iubirea la distanta chiar rezista! Pai, in primul rand [ eu sunt fata si stiu ce as vrea sa se intample la prima intalnire] sa nu o saruti din prima, e prea repede. sa o pupi pe obraz, si sa o iei in brate dragastos, iar dupa asta, mergeti sa va plimbati prin muzeu, si vorbiti mai va spuneti cateva detalii despre voi, si pe la jumatea intalnirii, o iei de mana, iar la sfarsit o sauri, si ii spui ca o iubesti daca simti asta. big grin SUCCES!

| marianvranceanul1 a răspuns (pentru RalucaSixx):

Ma,ai inteles gresit.Nu relatia durteaza de 4 ani, ci dureaza 4 ore sa aunga la ea.