| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt impreuna cu o persoana.dar e o relatie la distanta.adica distanta de vreo 4 ore.Ma rog.eu ma duc la ea intr-o excursie cu clasa pe la ea si stau vreo 3 ore.Dar nu ma duc la ea.vizitez cateva muzee si s-ar putea sa ne intalnim.Ideea e ca eu sunt mai timid, e prima oara cand o voi vedea in persoana, si as vrea sa stiu pasii pentru o intalnire perfecta.Adica dupa ce ne intalnim intram in muzeu si ne plimbam.
Deci intrebarea e:care sunt pasii pentru o intalnire perfecta?(de exemplu tinut de mana)

3 răspunsuri:
| Lionsgate a răspuns:

Poi fi tu insati, poartate normal cu ea, glumeste rade nu fi fals ca nu rezolvi nimic...big grin

| Ex7R3aM47 a răspuns (pentru Lionsgate):

La asta m-am gandit si eu dar daca stric tot.E cam singura sansa de a ne intalni...si este prima mea intalnire.

| Lionsgate a răspuns (pentru Ex7R3aM47):

Nu ai cum sa strici nimic, caci daca te palce cum esti tu te place, dar daca incerci sa pari cea ce nu esti nu-i bine deloc, pai ai grija la glume sa nu fie proaste, spune-i lucruri frumoase desprea ea, stai cu ea mereu, fi interesat de eacand esti in preajma ei.