| eueueueueue a întrebat:

Deci sunt impreuna de cateva luni cu o fata si acum cateva zile m-a lasat sa sa ii fac oral. Chestia e ca am bagat si degetul si vreau sa stiu cum imi pot da seama daca e virgina sau nu.
Dau funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In mod normal, daca fata este isteata, tu nu ai cum sa-ti dai seama, decat inlocuind limba cu penisul.

Răspuns utilizator avertizat
| AlinaN a răspuns:

Eu cred ca-ti poti da seama din comportamentul ei.O fata virgina este mai rusinoasa cand vine vorba de sex. Daca o cunosti suficient de bine ai putea sa-ti dai seama din comportamentul ei asta in caz ca nu-i o actrita desavarsita.