| anonim_4396 a întrebat:

Ieri, din greseala, prietenul meu - cu care sunt de 3 luni- mi-a bgat degetul in vagin si mi-a curs sange. E drept ca a mai facut-o de cateva ori, mai ales ca suntem inca la faza aia de tachinari, eu ii mai fac oral, el imi m-ai mangaie sexul, dar poate asta sa-mi influenteze viata sexuala, mai ales ca nu vreau sa fie el primul? Multumesc si dau fundita celui mai bun raspuns.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu iti va influenta viata sexuala, fiindca doar s-a rupt himenul. Oricum tu nu mai erai virgina, de vreme ce avusesesi contacte sexuale orale cu el, acum nu mai exista nici himenul, care la tine nu avea oricum nici o semnificatie. Nu stiu daca a fost primul, dar dupa ce ai avut contact sexual oral cu un barbat, fii sigura ca urmatorul nu va mai fi primul.

| i.love.me a răspuns:

Si el dc nu iti face tie? e mai cu mot?rolling on the floor

| plasticstyle a răspuns:

Cati ani ai?

| betty17 a răspuns:

Du-te la ginecolog ca s-ar putea sa ti se fi rupt himenul

succes

| adinaciosescu a răspuns:

Ai putea sa mergi sa -ti faci un control ginecologic, ori ti-a rupt sau perforat himenul, ori ti-a facut vreo rana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe scurt. ai ramas insarcinata! e grav! f grav. sa te pregatesti sa spui parintsilor... si apropo. nu mai esti virgina! mai bine il puneai sa iti faca el un oral

| emilia46_9849 a răspuns:

Eu cred ca te-a dezvirginat daca ai sp ca ti-a qrs sange din vagin.
ai putea sa mergi la un kbinet ginecologig sa vz daca mai esti virgina, ca asa nu vei putea afla niciodata daca mai esti sau nu virgina.