| anonim_4396 a întrebat:

Deci.
Trebuie sa mentionez ca am 16 ani si sunt virgin iar ea este a doua prietena care o am.
Cand ma sarut cu ea, penisul meu este in erectie, si din el se scurge un lichid. Nu ma intereseaza ce e. Dar in urma cu o zi, am fost la ea, ne-am sarutat vreo 30 de minute apoi am inceput sa ne dezbracam (am mentionat ca sunt virgin, am uitat sa spun ca si ea este), timp in care din penisul meu iesea acel lichid. Iar cand am ajuns sa imi dau si chilotii jos, penisul meu nu mai era erect. Am tot incercat sa il intaresc dar fara rezultat. Mi-e teama ca atunci cand vom avea primul contact, penisul meu va fi moale si nu voi putea sa penetrez.
Ce se intampla cu mine? sad

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti inca un copil si, deci, nepregetit fizic si psihic pentru sex. daca mai astepti o vreme, macar un an si jumatate, nu vei avea probleme de erectie. Daca tot incerci aiurea. o sa ai probleme de potenta serioase (psihologice)

| ipohondru a răspuns:

Nimic! Fă-i o labă (până curge lichidul ăla "misterios") înainte să treci la acțiune și te va ajuta. Spor la treabă!

| TPUSER98 a răspuns:

E vorba de ejaculare precoce, stiu asta.
Eu doar intrebam cum pot sa scap de problema asta.