| Cocheta a întrebat:

degraba prietenul meu implineste virsta de 20 de ani... Ce sa-i ofer? Ce cadou sa-i fac? Dati-mi ceva sfaturi. M-a gindesc la vreun inel de argint\aur. Cind a fost ziua mea el mi-a cadonat o jucarie mare de plus. Cel mai bun sfat funda

3 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ti-a cadonat? asta n`am mai auzit`o doamnelaughingin fine, eu cred ca ideea ta e buna daca stii ca poarta inele desi baietii sunt mai mult pasionati de lanturi sau bratari.cum au zis si alti utilizatori inainte mea, o bratara sau un ceas ar fi un cadou mai potrivit.

| Merry24 a răspuns:

O bratara de argint e de ajuns

| Scherimuvi a răspuns:

Eu zic de un ceas ce zici e mai bine decat un inel
inel trebuie sa ofere baiatul la fata fata un ceas sau o bratara