| angel70530 a întrebat:

Salut la toti, se apropie ziua de nastere a prietenului meu, si nustiu ce cadou sa ii fac, implineste virsta de 23 de ani// as vrea sa ma ajutati, sa'mi dati un sfat, va rog mult ca nu pot sa ma decid singura, astept raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 5a a răspuns:

Am fost inteleg "prietena" pai la barbat poti sa-i cumperi parfum sau sprei pentru barbierit, ceva simbolic.

5 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

In aceeasi situatie am fost si eu acum 1 saptamana, pai i-am luat un buchet de flori, o cutie mare de ciocolata ( arata ca niste bile invelite in staniol galben ) si i-am dat 6 milioane intr-un plic.
Sincer am vrut sa-i mai iau ceva da nu prea mi-a fost venit pe moment si nici nu am gasit.

Răspuns utilizator avertizat
| InvisiblePinkUnicorn a răspuns:

Pai ii poti lua un parfum, sau un ceas, sau orice ii va aminti de tine. O bratara de argint ar fi buna dar tot cred ca ceasul e la putere, nu stiu ce sa zic, depinde si ce gusturi are.

| Anett14 a răspuns:

Pai mai bine iai lua un ceas pentru ca de cate ori se va uita la el isi va aminti de tine! funda?

| angel70530 explică:

Vedeti ca multi zic ca ceasul este o despartire// nici nu stiu ce sa fac, eu tot asa m-am gindit.