| IrinaNikolaevna a întrebat:

Am nevoie de ajutor)Prietenul meu degraba implineste 21 puteti sa-mi dati un sfat ce cadou pot sai ofer? Am nevoie de ideei)?

Răspuns Câştigător
| DaSuntAnonima a răspuns:

Ia`ti un costum sexy
nu prea scump, dar sexy ceva nou, o pereche de catuse, un lubrifiant durex cu efect de incalzire maxima si un tricou care crezi ca i`ar placea laughing
[tricoul e optional]

| urbanghost a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Uite gandirea asta nu prea gasesti la multe fete in ziua de azi! Bravo! Da-i funda!

| IrinaNikolaevna explică (pentru DaSuntAnonima):

Mersi mult)Costumul sexy etot ce el prefera)Da oricum anevoie cu totul de alt cadou))Catare asta-i e o idee buna)

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru urbanghost):

rolling on the floor))

| IrinaNikolaevna explică (pentru urbanghost):

De ce asa crezi? Fetele au fantezie buna dar nu toti o realizeaza intr-o realitate a vietii)Tot ce au in gind)

| urbanghost a răspuns (pentru IrinaNikolaevna):

I-ai dat omului ce merita de ziua lui? Hai povesteste-ne, cum a fost?

| IrinaNikolaevna explică (pentru urbanghost):

Inka n-a fost)))Cum va fi vei afla primul))xD

| Vix999 a răspuns (pentru urbanghost):

Eu cred ca nu stii tu unde sa cautiwinking

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru IrinaNikolaevna):

La altceva nu ma pricepbig grin
laughingrolling on the floor

| IrinaNikolaevna explică (pentru DaSuntAnonima):

Hmmm da oricum e o buna idee)Dar nu-i pentru momentul potrivit)Ea poate fi realizata cu mult m-ai peurma))

11 răspunsuri:
| Nastiunea a răspuns:

Știi tu draga mea ce iubește el... CĂTUȘELE e genul lui xD