| anonim_4396 a întrebat:

din nou problema pe capul meu, imi place mult de un baiat nu stiu ce e cu mine. il cunosc de putin timp si am asa un caracter imi place enorm de cineva(oricare baiat) dupa ce il cuceresc dispare interesul si il las dar inainte de asta cind ma ignora ma gindeam mereu la el si nu pot sa dorm si atele. Am petrecut Anul Nou cu prietenii si el era acolo(baiatul pe care il simpatizez) plus era cu prietena lui si asta nu m-a impiedicat sa stau cu el si sa ma sarut si acum vreau sa fiu cu el din nou sa ma vad, doar el imi sta in gind. Ideea e ca prietena mea cea mai buna are 2 prieteni dintre care acest baiat. Primul baiat eu deja l-am cucerit si l-am lasat si ea mi-a spus ca nu voi reusi sa fiu cu acel care am fost la Anul Nou, fiindca ea ma v-a impiedica, fiindca el e sentimental si daca o sa il las o sa sufere. CE SA FAC ACUM?

2 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Uita-l waiting

| MarioQWERTY a răspuns:

Imi pare rau de fetele ca tine, isi fac un prieten si dupa 2-3 zile au alt prieten, si prietena ta e la fel, ea are un plus ca e cu 2 deodata..cati ani aveti frate 12-13?