| piciu12 a întrebat:

Salut TPU, doream s a intreb cum se poate sa-ti maresti penisul in afara de operatii?

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Nu e asa mare satisfactie pentru o fata sa aiba prietenul sau de la 18 in sus ca maimult o sa ii provoci durere nu placere, asta vrei sa o chinui sau sa faci dragoste cu ea si sa se simta si ea bine? lasa-l asa cum este important nu e lungimea ci ce stii sa faci cu el. si un penis mic poate satisface o fata la fel ca una de 20 cm dar alea care o vor lunga sunt ori nimfomane ori au facut sex cu tot orasul. pentru o virgina una mai scurta e mai usor de suportat si ii va face si placere. sunt ceva medicamente care se pot lua dar numai dupa o anumita varsta parca dupa 20 ani citisem undeva.

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Lasati penisul in pace! Important e sa functioneze cum trebuie, nu sa o ai de juma' de metru.

| darriya a răspuns:

Tragi de el pana se mareste laughing)

| AlexCelCurios a răspuns:

Du-te la farmacie si spune-i farmacistei
sa iti dea medicamentul viagra.
viagra iti mareste penisul

| barbutxxx a răspuns (pentru AlexCelCurios):

Lol viagra pentru marirea penisului?! Baiete documenteazate viagra e pentru ipotenta(daca stii ce inseamna asta).