| NUSHNUSHNUSH1231 a întrebat:

dupa cum stiti am pus o intrebare ca nu imi pot decalota penisul si de ce? Astazi la baie am avut penisul in stare semi erecta sa zic asa si am reusit sa il decalotez, m-am speriat deoarece aveam mici furnicaturi si am pus pielita la loc si a ramas in stare flasca, inseamnca ca nu am fimoza? Am 13 ani jumatate

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai o fimoză ușoară (gradul 1) - pentru că nu poți să repeți asta și cu el în erecție. Încă.
Dar ești pe drumul cel bun. Cum ți-am mai spus - folosește o cremă emolientă!

| DarkRose666 a răspuns:

Daca ai reusit nu ai fimoza.