| 555MrppBlonduu a întrebat:

.. sad E un baiat care imi place si el ma place pe mine am fost imprena dar ne-am despartit. Si i-am mai cerut o sansa si a zis ca se mai gandeste dar el tine contra ca nu ma place dar altii spun ca minte. Ce sa facc?

Răspuns Câştigător
| Petcu_Doina_1978 a răspuns:

Draga mea daca te placea atat de mult,nu renunta asa usor el. încearca sa, ti faci alt prieten si vezi cum decurg lucrurile. poate asa îl faci sa se apropie din nou de tine, poate îsi va da seama ce a pierdut, trebuie sa tratezi totul cu indiferenta.un barbat care e tratat cu indiferenta, devine mult mai interesat de acea persoana.parerea mea.mult succes.totul depinde de tine, de taria ta.îti urez sa fi iubita asa cum îti doresti tu.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-i respecți decizia, nu ai treabă cu gura lumii.
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

| SisMusic a răspuns:

Daca va iubiti cu adevarat nu ar trebui sa va desparteti pentru o simpla cearta
daca il vrei inapoi ar trebui sa iti ceri iertare daca zice ca se mai gandeste ar trebui sa te duci fata in fata cu el si sa vorbiti, daca nici asa nu merge sarutal si sigur il vei impacawinking

| Miki280 a răspuns:

Nu asculta de gura lumii, nu au de unde "altii"sa stie ce simte el pentru tine. Ai rabdare si nu-l pisa la cap, poate nu-si da seama de sentimentele lui acum, lasa-l cateva zile -saptamani, nu-l baga in seama si vezi daca te cauta, poate el chiar numai vrea sa reluati relatia. Succes

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Intreaba-l daca inca te mai iubeste.

| Black2013 a răspuns:

Crezii in tine si nu te lăsa bătută, dacă nu vede si nu aceptă sansa prefăte indiferentă pentru putin timp si daca va da roade se va intoarce.tot ce contează e că trebuie să crezii in tine si in puterile tale.nu te da bătută tongue