| Necste a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat. Acum ceva timp am fost cu un baiat dar ne-am despartit. Mi-e inca imi mai place de ell mult si cred ca si lui de mine. Acum el a inceput din nou sa se dea la mine. de vreo doua zile ne sarutam dar e problema el are prietena. si el mi-a spus mie ca tine la mine si ca el e mai rebel si c anul vrea sa-si bata joc de mine. el stie ca il placc. Decii ce sa facc? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Pai draga mea, ascultati INIMA happy Dar. Daca tine la tine, trebuie sa faca el primul pas..Adica sa se desparta de prietena lui happy Daca nu face asta..Inseamna ca e doar un bou care isi bate joc de tine straight face Provoaca`l ceva gen : ''Daca tii la mine cu adevarat, te desparti de X.'' happy Daca nu o face..asta e draga mea.happy Viata iti da un sut in fund..Si tu trebuie sa te ridici happy Nu e ultimul baiat de pe planeta happy

| Necste explică (pentru XamUITATsaimiPUNnumeX):

Ai dreptate. El mi-a spus ca tine la mine si cred asta se vede. El mi-a spus ca e mai rebel si sa mai asteptam pic sa-i treaca nebuniile lui. Adica are nevoi de sex sie l nu vrea sa faca asta cu mine pentru ca nu vrea sa-si bata joc. Cam asta mi-a dat de inteles

2 răspunsuri:
| Maduuts a răspuns:

Daca tine la tine se va desparti de cealalta fata. Insa nu se stie cata incredere mai poti avea in el din moment ce el e cu fata aceea si te saruta pe tine. Inima ta ce spune?