| anonim_4396 a întrebat:

Heyy! Imi cam place de un baiat dar nu stiu ce sa fac, sa ii spun...sa nu ii spunn. Altii il cred cam 'cocalar' adica...el nu prea sta intr'o relatiee si oricum nu cred ca i place de mine pentru ca ii place de alta fata! ce sa facc sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Madsss a răspuns:

Niciunui baiat nu cred ca.i place sa.l iei direct, adica sa te duci in fata lui si sa spui "hey te plac!". Cred ca ar trebui sa.l iei cu incetul, sa incepeti sa vorbiti despre pasiuni comune si altele, sa.l inviti pe afara, din astea.winkingBaftabig grin

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu zic sa nu-i spui. Pai atrage-i atentia cumva. Fi mai femininahappy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dar oricum dragoste cu sila nu se poatewinking.

| Bittza a răspuns:

laughing CE AI PUTEA FACE?

doar nu ai sa mergi in chilori prin fata lui straight face nu?

Spune-i ca iti place de el. si vezi cum reactioneaza, vezi ce zice si apoi decizi daca merita sa stai cu un baiat care nu stie ce e cu viata lui ( asta se deduce din ce ai spus tu " el nu prea sta intr'o relatiee" )