| Maly_8260 a întrebat:

Ce sa facc daca un baiat mi-a cerut prietenia iar mie imi place de altcineva?

Răspuns Câştigător
| Yoanna_4969 a răspuns:

Pai daca baiatul de care iti place nu te-a ranit, se poarta frumos cu tine si crezi ca ti-ar putea cere prietenia in viitorul apropiat ar fi bine sa il refuzi, ptk l`ai rani. Dar daca tipul de care iti place te face sa suferi pur si simplu spune`i da. Poate cu timpul, daca o sa-l cunosti mai bine o sa te indragostesti de el. Ai grija! O alegere gresita iti poate provoca suferinta chiar tie sau si lorwinking Succes!

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Refuzi, pur si simplu, cat se poate de politicos si ii spui ca iti place de alt baiat, fara sa-i dai numele.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il refuzi. Daca tie iti place de altcineva o sa ai o relatie monotona, in care intervine plictiseala. Si in al doliea rand nu ar fi corect pentru baiatul respectiv. Tie ti-ar conveni daca ai afla ca baiatul de care iti place a acceptat sa fie cu tine desi ii place de o alta fata? Ai putea sa accepti doar din interes personal( cum ar fi curiozitatea) dar nu cred ca te-ai simti bine stiind ca ai ranit pe cineva. Gandeste-te bine inainte sa faci vreo alegere.happy Bafta!

| Nothing05 a răspuns:

Buna Malykiss

Ii spui ca iti pare rau dar iti place de altcineva;-)

Si ca daca vrea puteti ramane amici:-)

| jora92 a răspuns:

raised eyebrows serios? asta e intrebarea?
pai ai doua optiuni il refuzi si astepti pana vine altu sau gasesti ceva sa iti placa in asta. Ce mare teorie a chibritului