| anonimouszzzzz a întrebat:

Este normal atunci când vrei sa faci dragoste sa nu se scoale? Se școală atunci când o excit și rămâne asa dar după ce vreau sa fac sex nu se mai școală și moare.și nu înțeleg de ce?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, in cazul cand te masturbezi in exces(3-4 ori pe zi).

| Alexandruuu88 a răspuns:

Daca te masturbezi des...Si daca esti emotiv nu se scoala, controlează te. Fara emotii si dai bataielaughing))

| anonimouszzzzz explică (pentru Alexandruuu88):

Și dacă nu o sa ma masturbez și o sa încep sa fac sex cu partenera de exemplu. Se va remedia problema? Mulțumesc

| Alexandruuu88 a răspuns (pentru anonimouszzzzz):

Da, tu controlez totul happy